נכות רפואית בשל קרע בגיד הסופראספינטוס בכתף
פציעה בכתף עשויה להתאפיין בפגיעה תפקודית קשה לה השלכות רבות על מהלך חייו של ...
[לידיעה המלאה]
כל מה שרצית לדעת על זכויות חולי קרוהן
[לידיעה המלאה]
זכויות נלוות למקבלי קצבת נכות כללית
[לידיעה המלאה]
 
רשלנותרפואית
ידיעון משפטי לנפגעי רשלנות רפואיתנפגעתם כתוצאה מרשלנות רפואית ? אולי גם לכם מגיע פיצוי כספי
    

איננו אלים ולא בני אלמוות. מדי יום חשוף גופנו למחלות ולפציעות, אשר מחייבות אותנו פעמים רבות לפנות לקבלת עזרה וטיפול רפואי מהגורמים הרפואיים המקצועיים האמונים על שמירת בריאותנו.

מתוך אמונה, כי אותם גורמים רפואיים יסייעו לנו במצוקתנו בעת הצורך, אנו ממהרים להפקיד את גופנו בידיהם וסומכים על בקיאותם ועל הידע המקצועי שלהם ללא כל חקירה, דרישה וללא כל חשש.  

כולנו מצפים לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר עבורנו, אך למרבה הצער זה לא תמיד כך. לא פעם אנו עדים למקרים העולים כדי רשלנות רפואית מצד הגורמים הרפואיים המטפלים, בין אם זה במתן טיפול רפואי שגוי לחולה, או הימנעות ממתן טיפול רפואי מקום בו היה נדרש לתתו, או איבחון רפואי לקוי שהוביל להחמרה במצבו הרפואי של החולה ולנזק וכיוצא בזה.        
 
אם גם אתם סובלים מפגיעה כתוצאה מרשלנות רפואית אתם ייתכן וגם אתם זכאים לקבל פיצויים. 

חשוב להבין, כי מדובר בתביעות מורכבות מאוד העוסקות בתחום של משפט ורפואה ומומלץ להתייעץ עם עו"ד מומחה העוסק בתחום בטרם תפעלו . 

למשרדנו מונטין רב וידע עשיר שנצבר במהלך שנות פעילותנו רבת השנים והוא נחשב כיום לאחד המשרדים המובילים בתחום, עליו נמנה צוות מקצועי ומיומן של עורכי דין ויועצים רפואיים מהמובילים בארץ, אשר יסייעו לכם למצות את זכותכם ולקבל את הפיצויים שמגיעים לכם.    

מאמרים קשורים

מגוון מקרים של רשלנות רפואית
רשלנות רפואית היא שם כולל למגוון של מקרים. רשלנות רפואית עשויה להיגרם בנסיבות שונות ובכל סוג של פעולה רפואית.......  

מהי רשלנות רפואית
רופא חייב בחובת הזהירות כלפי החולה, הכוללת בתוכה גם את החובה ליתן לו טיפול כפי שרופא סביר צריך ליתן. טיפול רפואי יכול וייעשה בדרכים שונות וכשלעצמה אינה מלמדת על רשלנות רפואית.....